Dětský den 2021 – Lesní pohádkový okruh

akce

Spolek Koumák s dalšími spolky si pro vás připravil ke Dni Dětí-  Lesní pohádkový okruh.

Lesní pohádkový okruh si můžete projít kdykoliv v době od soboty dne 12.6.2021 od 13:00 hodin do neděle dne 13.6.2021 od 13:00 hodin do 17:00 hodin. Změna začátku trasy: z důvodu střelby na střelnici ve Chvalšinách (v době od 09:00 do 13:00 hodin v sobotu a v neděli) je začátek trasy zpřístupněn každý den od 13:00 hodin.

Začátek okruhu je u Střelnice ve Chvalšinách a končí u Zmrzliny na návsi ve Chvalšinách.

Trasa je označena fáborky.

Lesní pohádkový okruh se skládá z 18 karet. Na každé kartě je pohádková otázka, kdy písmenko u správné odpovědi  zapíšete do startovního průkazu a na konci vám vznikne tajenka.

Vybrat si můžete ze dvou obtížnosti – jednodušší a těžší. A na některých kartách bude ÚKOL, který je pro všechny. Ten splňte  hned na stanovišti.

Vyplněný startovní průkaz odevzdáte na zmrzlině v době, kdy má otevřeno, a pokud budete mít vše správně, dostanete drobnou odměnu.

Startovní průkaz získáte:

1. vytisknete si jej zde na webových stránkách Spolku Koumák – startovní průkaz DD 2021
  2. vyzvednete si jej od pátku 11.6.2021 do neděle 13.6.2021  na zmrzlině ve Chvalšinách

Otvírací doba zmrzliny ve Chvalšinách: Pátek: 13:30 – 18:00 hodin

Sobota/Neděle – 13:00 – 18:00 hodin

Nezapomeňte tužku!

Dětský den pořádá Spolek Koumák ve spolupráci s RC Chvalšiňáček a SDH Chvalšiny a Zmrzlinou Chvalšiny

Prosíme všechny o dodržování aktuálních epidemiologických opatření.

Hezkou zábavu