KROUŽKY MONTESSORI

akce, Montessori 3

Spolek Koumák pro vás připravil ve spolupráci s lektorkou Hankou Kaboňovou dva nové kroužky:

• kroužek montessori pro děti od 18 měsíců do 3 let ( v době nástupu do kroužku v měsíci březnu 2022 je dítěti nejméně 18 a maximálně 32 měsíců) v doprovodu rodičů
  • kroužek dle principů montessori pro děti od 3 do 6 let bez rodičů, zaměřený na každodenní činnosti, osvojení si způsobů práce dle montessori principů a seznámení se s některými montessori pomůckami na matematiku a češtinu

Proč právě montessori:
V rámci každodenních běžných činností můžeme díky využívání Montessori principům vést naše děti k samostatnosti, dát jim pocit zodpovědnosti a důležitosti. Naplňovat jejich potřebu pohybu a seznamovat je s okolním světem v době, kdy o něj projevují největší zájem a jejich mysl dychtivě nasává vše kolem. V době, kdy se učí s lehkostí a dokážou zvládnout daleko více věcí, než si my dospělí myslíme, jim můžeme dát pevné základy důležitých dovedností potřebných pro jejich budoucí život.

Plánovaný začátek kroužků – je středa 30.3.2022

Cena: 1500,-Kč  za 10 setkání

Kde: klubovna Spolku Koumák ve Chvalšinách

Přihlášení do  pondělí 21.3.2022 včetně. Přihlášení obdrží v době od 22.3. do 24.3.2022 další potřebné informace.

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře, klikněte na odkaz níže a vyplňte přihlášku.

Přihláška pro děti do 3 let

Přihláška pro děti do 6 let

dotazy: Hana Kaboňová, tel: 728 724 590, mail: koumak@spolekkoumak.cz

Těšíme se na společné setkávání