Dětský den 2023

V neděli 11. 6. 2023 pořádal náš spolek za velké pomoci dobrovolníků dětský den. Na trase dlouhé zhruba 3 km čekalo na děti 11 pohádkových stanovišť s úkoly. Jako každý rok musely děti u hasičů prokázat hasičské dovednosti, a na střelnici zase přesnou mušku. Pak se vydaly do pohádkového lesa, kde potkaly Ferdu Mravence s Beruškou, čarodějnici a čaroděje, víly a skřítky, Červenou Karkulku s vlkem a babičkou, Honzu s princeznami, piráty, Šmouly, Makovou panenku s motýlem Emanuelem a Slunce s měsícem a hvězdou. Zato, že splnily všechny náročné úkoly, dostaly od vodníků balíček s odměnou, poukázku na točenou zmrzlinu a upekly si špekáček.

Pohádkovou cestu lesem si prošlo 91 dětí společně s rodiči. A dalších 21 dětí se převleklo za pohádkové postavy a byly na jednotlivých stanovištích. Tímto bychom chtěli těmto 21 dobrovolníkům poděkovat za jejich pomoc.

Dále děkujeme:

• Mysliveckému spolku Chvalšiny;
  • Dobrovolným hasičům obce Chvalšiny;
  • střelcům AVZO SK Chvalšiny;
  • REAPERS Airsoft Team;
  • Točená zmrzlina Chvalšiny;
  • Obec Chvalšiny;
  • Milan Ruschak;
  • Odbory VLS Chvalšiny;
  • Dospělým a také ještě jednou dětem, kteří byli na stanovištích.