Poznej montessori – akce pro dospělé

akce, Montessori 3

Poznej montessori – akce pro dospělé

Odpoledne POZNEJ MONTESSORI je akce pro dospělé, kteří chtějí zjistit, co je to MONTESSORI. Montessori poznáte hlavně prakticky. Lektorka Hanka Kaboňová Vám představí principy montessori a vy si vše budete moct vyzkoušet. Zažijete montessori tak, jako Vaše dítě. Tak si pojďte hrát!

Akce POZNEJ MONTESSORI je určena pro všechny, kdo chtějí montessori vyzkoušet a zjistit, co to vlastně je. Akce je také určena pro rodiče, kteří přemýšlejí, že přihlásí své dítě na náš Montessori kroužek, ale nejsou si jistí, že to je vhodné pro jejich dítě.
Pátek dne 16.9.2022 od 17:00 do 19:00 hodin
určeno pro dospěláky bez dětí
Kde – Chvalšiny klubovna Spolku Koumák (v budově MŠ Chvalšiny)
Lektorka: Hana Kaboňová. Božena Košnerová

Termín přihlášení: do pondělí 12.9.2022 – přihláška zde
Vstupné: dobrovolné – bude použito na zakoupení pomůcek na kroužky montessori

Počet účastníků:  10 osob

dotazy: Hana Kaboňová, tel: 728 724 590,  mail: koumak@spolekkoumak.cz

Přihlášení obdrží další potřebné informace.

Proč právě montessori:
V rámci každodenních běžných činností můžeme díky využívání Montessori principům vést naše děti k samostatnosti, dát jim pocit zodpovědnosti a důležitosti. Naplňovat jejich potřebu pohybu a seznamovat je s okolním světem v době, kdy o něj projevují největší zájem a jejich mysl dychtivě nasává vše kolem. V době, kdy se učí s lehkostí a dokážou zvládnout daleko více věcí, než si my dospělí myslíme, jim můžeme dát pevné základy důležitých dovedností potřebných pro jejich budoucí život.

Těším se na naše setkávání, Hanka Kaboňová a Božena Košnerová