Dětský den 2016 – Zábavná cesta lesem

29. 5. opět po roce ožil les za Chvalšinami. Na sídlišti děťátka dostala startovní kartičky a vydala se tradiční cestou, která je zavedla až ke střelnici za obcí. Po cestě se zastavovaly na stanovištích, kde na ně čekaly rozličné činnosti. Děti měly za úkol poznat postavičky z Večerníčku, vylovit ryby z rybníku, přelézt pavoučí síť nebo házet na cíl. Poslední dvě stanoviště byla tradiční – děti se mohly těšit na místní hasiče a na střílení se členy motoklubu Krtci.

Pak už téměř každý pospíchal do cíle, jelikož tam se vždy najde něco na zub. Toho, kdo splnil všechny úkoly, čekaly nejen sladkosti, ale i něco praktického v balíčku.

Nakonec si každý účastník mohl od myslivců vzít buřtík. A to už bylo z našeho nedělního programu pro děti všechno. Dál už jsme rozdávali jen úsměvy a dobrou náladu. Ale i to jsou hezké dárky.

Touto cestou velmi děkujeme za finanční podporu obci Chvalšiny a dále za spolupráci a pomoc – Mysliveckému sdružení Chvalšiny, dobrovolným hasičům obce Chvalšiny, Motoklubu Krtci, Vlastě Novákové – Smíšené zboží a dále všem dětem a dospělým na stanovištích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu