Maškarní dětský den 2018

Letošní dětský den ve Chvalšinách se nesl v duchu maškarní. Na stanovištích se děti potkávaly s tajemnými postavami, které i přesto, že se na první pohled mohly zdát stejné, byly originálním výtvorem Spolku Koumák. Téměř stovka účastníků plnila rozličné úkoly – jezdily slalom na koni, nebo létaly na koštěti, skládaly puzzle, poznávaly zvířata a rostliny, lezly přes Kraví horu a překonávaly pavoučí síť…  Každým splněným úkolem byli o krok blíž k odměně, která je čekala na konci. Pokud měli kompletně vyplněný startovací průkaz, mohli si i opéct špekáček.

Za pomoc nebo finanční podoboru děkujeme OS Krtci, SDH Chvalšiny, zmrzlina na Horním náměstí – Jiří Jung, Myslivecký spolek Chvalšiny, obec Chvalšiny.