Turnaj v Ringu 2018

Články, ringo

Již po šesté se ve Chvalšinách dne 10. 11. 2018 konal turnaj v ringu. Sešlo se velké množství nadšenců, které tento sport moc baví. Hráči byli rozděleni do tří kategorií – mladší děti, starší děti a dospělí. V každé kategorii jsme my Koumáci měli své týmy. Dále si přijeli zahrát týmy z Kaplice a Větřní. Všichni přijeli plní energie a nadšení si zahrát. Po celý turnaj v tělocvičně vládla bojovná a fandící atmosféra. Spolek Koumák obsadil veškeré výherní pozice. V kategorii dospělých nás zastoupila celkem tři družstva, ta se umístila na prvním, třetím a pátém místě.

Jsme velice rádi, že právě Spolek Koumák měl tak dobré umístění. Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným. Dále patří poděkování ZŠ a MŠ Chvalšiny za poskytnutí střechy nad hlavou a všem, kdo se podíleli na přípravách.

Spolek Koumák