Turnaj v Ringu 2017

Články, ringo

Letošní turnaj v ringu nese ve své tradici krásný pátý ročník. Ringo je stále bráno za netradiční sport, a i přesto ho přijelo hrát velké množství nadšenců. Všichni zúčastnění byli rozděleni do tří kategorií- mladší děti, starší děti a dospělí. V každé kategorii jsme nebyli v zastoupení nejen my Koumáci, ale také oddíly z Horní plané, Kaplice a Větřní. Všichni přijeli s dobrou náladou a s vědomím, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Turnaj se však odehrál až přes sobotní dopoledne a odpoledne. V pátek večer se hrály společenské deskové hry a hra na pamatováka J čím více detailů z obrázků si dvojice zapamatovali, tím byli na tom lépe.  Nešlo tedy jen o sportovní víkend, ale také o stmelování velkého kolektivu a promazání mozkových závitů.

Po vydatném spánku a ještě vydatnější snídani došlo k samotnému turnaji všech kategorií. V tělocvičně vládla bojovná a fandící atmosféra. Povzbudit přišli i někteří rodiče a sourozenci.  Ti, co zrovna nehráli, tak hledali po okolí Chvalšin poklad. Nebylo to vůbec jednoduché, ale všichni byli úspěšní a nikdo se neztratil J. V podvečerních hodinách se hrálo velké finále. Každá kategorie měla svůj výherní tým. Spolek Koumák se umístnil na prvním místě v kategorii Dospělí a v kategorii Mladší děti. Dále naše družstva obsadila v kategorii mladší děti osmé místo, v kategorii starší děti třetí místo a v dospělých ještě krásné místo páté.

Jsme velice rádi, že právě Spolek Koumák mělo tak vysokou úspěšnost a klubovnu nám můžou zdobit dva zlaté poháry.  Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným a věříme, že další ročník bude stejně tak příjemný jako ten letošní. Dále patří poděkování ZŠ a MŠ Chvalšiny za poskytnutí střechy nad hlavou a všem, kdo se podíleli na přípravách.

Terez