Turnaj v Ringu – Pelhřimov 2018

Články, ringo

Březen, za kamna vlezem. Tohle přísloví ale neplatí pro Koumáky. Protože nejsme lenivci a neválíme se na kamnech, vyrazili jsme do Pelhřimova zahrát si ringo.

Ráno v sobotu 3. března vyzvedl Luboš část Koumáků ve Chvalšinách, Ondra nabral další část ve Křemži a vyjeli jsme vstříc soupeřům.

Soutěžilo se ve třech kategoriích – mladší děti, starší děti a dospělí. V kategorii mladších dětí jsme měli nasazeno celkem šest šampionů, za dospělé bojovalo taktéž šest hráčů.

A jak to dopadlo? Výborně.

Družstvo Koumáci (Sára Brabcová, Stela Reitingerová a Martin Čížek) se umístili na 2. místě, družstvo Koumaček (Petra Blažková, Sabina Burcarová a Sára Schwarzová) byli hned na dalším místě, tedy třetí a v kategorii dospělých získalo družstvo LOJ (Luboš, Ondra, Jitka), třetí místo a družstvo Sršňů (Adam, Terfi a Renata) si odvezlo z turnaje krásné čestné uznání, gumové medvídky a dobrou náladu.

Úspěch jsme slavili veliký, všichni měli velkou radost a chtěli bychom poděkovat jak všem hráčům, tak divákům a organizátorům za krásný turnaj a pěknou atmosféru.

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“Turnaj Ringo 2018″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu